Bezrobocie.org.pl

Blog o biznesie, pracy i karierze

Biznes

Melex – wydajny i nowoczesny transport dla Twojej firmy

Melex – wydajny i nowoczesny transport dla Twojej firmy

Melexy na stałe wpisały się w wiele polskich krajobrazów. Małe, zwinne elektryki stanowią doskonałą alternatywę dla pojazdów spalinowych. Poznaj je bliżej! 

Elektryczne pojazdy miejskie 

Choć może się to wydawać zaskakujące, elektryczne pojazdy miejskie nie są wynalazkiem ostatniego dziesięciolecia, bynajmniej towarzyszą nam od ponad pół wieku! Najczęściej spotykamy te niewielkie maszyny w miejscach turystycznych, gdzie wożą zwiedzających po zabytkowych ulicach, choć nadają się również do wykorzystania na stromych szlakach czy leśnych dróżkach parków.

Liczne firmy organizujące wycieczki fakultatywne i objazdowe chwalą możliwość wykorzystania w swoich przedsięwzięciach małych pojazdów elektrycznych, które bezpiecznie przewożą uczestników wyjazdów. Elektryki od polskiego producenta są produkowane na indywidualne zamówienie, dlatego niezależnie od preferowanych kierunków turystycznych można wyposażyć je w taki sposób, aby spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Pojazdy elektryczne czterokołowe – nie tylko turystycznie

Pojazdy elektryczne czterokołowe mają dwie podstawowe zalety: są małe, zwinne i nie emitują spalin. Takie połączenie doskonale sprawdza się w miastach i naturalnych obiektach turystycznych, będących pod ścisłą ochroną. Nie jest to jednak jedyny obszar wykorzystywania biznesowego Melexów. Gdzie jeszcze sprawdzą się niewielkie, polskie elektryki?

  • Transport w dużych wnętrzach, takich jak hale magazynowe i produkcyjne, dworce, stadiony, galerie handlowe. Przewóz towarów jest tam na porządku dziennym, a wytwarzanie spalin jest nie do przyjęcia. Nawet w bardzo dobrze wentylowanych przestrzeniach uciążliwy zapach benzyny długo się utrzymuje.
  • Cichy i spokojny przewóz. W naszej cywilizacji ucieczka od hałasu jest dla wielu koniecznością dla zachowania zdrowia. Dzięki Melexom możliwe jest zaopatrywanie i obsługa techniczna szpitali, ośrodków SPA, ogrodów zoologicznych, parków, sanatoriów bez zakłócania ich spokojnej atmosfery.
  • W miejscach o dużym ruchu i niewielkiej przestrzenii – np. na budowach. Małe gabaryty, duże przyspieszenie silnika elektrycznego, mały promień skrętu, lekka konstrukcja – to wszystko usprawnia kierowanie melexami. Zgrabnie prześlizgują się one w wąskich przejściach, między pieszymi, na placach prowadzonych robót. Pojazdy elektryczne terenowe poruszają się z zaskakującą łatwością nawet w oczyszczanych lasach i na wycinkach.

Melexy wyprzedziły epokę samochodów elektrycznych o kilkadziesiąt lat. W wielu branżach są dziś po prostu niezastąpione. Przekonaj się sam, ile dla Twojej firmy potrafią zdziałać pojazdy elektryczne Melex!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *