Home Finanse Pomoc prawna dla zadłużonych szansą, by wyjść na prostą

Pomoc prawna dla zadłużonych szansą, by wyjść na prostą

by Redakcja Bezrobocie.org.pl
Pomoc prawna dla zadłużonych

Pomoc prawna dla zadłużonych to szansa dla osób prywatnych i przedsiębiorców, którzy mają dług w banku lub dług w firmie windykacyjnej, by wyjść na prostą. Wyspecjalizowana w antywindykacji kancelaria zna skuteczne sposoby, by pomóc w takich sytuacjach. Warto skorzystać z usług specjalistów, którzy są skuteczni, co poświadczają wyniki i poprawa sytuacji finansowej ich klientów. 

Kancelaria Eurolege – specjaliści od antywindykacji

Kancelaria Eurolege działa głównie w następujących obszarach: 

  • antywindykacja, czyli działania prawne na rzecz dłużnika, który zgłasza się do kancelarii, służące poprawie jego sytuacji finansowej. Antywindykacja to także zminimalizowanie skutków egzekucji komorniczej, jeśli taka jest wobec niego prowadzona. W ramach działań oferuje się kompleksowe wsparcie i pomoc pozwanym o zapłatę od banku, firmy windykacyjnej, pożyczkowej czy innej, 
  • pomoc frankowiczom – swego czasu był boom na kredyty we frankach szwajcarskich i wielu Polaków zdecydowało się na zaciągnięcie takiego zobowiązania. Kancelaria Eurolege specjalizuje się w uniknięciu dalszego spłacania wysokich rat, ale także w odzyskaniu tego, co klient już wpłacił na rzecz banku, 
  • inne wsparcie – kancelaria świadczy też inne usługi – np. pomoc w zwrocie prowizji bankowych. 

Prawna pomoc w oddłużaniu

Kancelaria oddłużeniowa, taka jak Eurolege, w głównej mierze zajmuje się kompleksową obsługą osób pozwanych o zapłatę. Zlecenie tego specjalistom to gwarancja, że pismo procesowe zostanie przygotowane w zgodzie z obowiązującymi przepisami , przez co skuteczniej osiągnie zamierzony cel.

Dokumenty z jakimi możesz mieć do czynienia w sprawie o zapłatę długu, to m.in.:

Jak napisać sprzeciw do sądu?

Sprzeciw do sądu można napisać samodzielnie, posiłkować się wiedzą z internetu lub skorzystać z usług wyspecjalizowanej w danym obszarze prawa kancelarii.  Wzór sprzeciwu od nakazu zapłaty oraz inne wzory takich dokumentów można znaleźć w internecie, jednak należy podchodzić do tego z dużą ostrożnością. Prawo stale się zmienia, a przepisy są nowelizowane, dlatego może się zdarzyć, że wzory są po prostu nieaktualne. Skuteczniejszym i bardziej efektywnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług kancelarii, która indywidualnie podchodzi do każdego klienta. Przypadki są różne i często wymagają zastosowania spersonalizowanych narzędzi prawnych – tylko wtedy możliwe jest skuteczne oddłużanie klienta i poprawa jego sytuacji finansowej.

Materiał partnera

0 comment

Zobacz także

Zostaw komentarz