Bezrobocie.org.pl

Blog o biznesie, pracy i karierze

Finanse

Pomoc prawna dla zadłużonych szansą, by wyjść na prostą

Pomoc prawna dla zadłużonych szansą, by wyjść na prostą

Pomoc prawna dla zadłużonych to szansa dla osób prywatnych i przedsiębiorców, którzy mają dług w banku lub dług w firmie windykacyjnej, by wyjść na prostą. Wyspecjalizowana w antywindykacji kancelaria zna skuteczne sposoby, by pomóc w takich sytuacjach. Warto skorzystać z usług specjalistów, którzy są skuteczni, co poświadczają wyniki i poprawa sytuacji finansowej ich klientów. 

Kancelaria Eurolege – specjaliści od antywindykacji

Kancelaria Eurolege działa głównie w następujących obszarach: 

  • antywindykacja, czyli działania prawne na rzecz dłużnika, który zgłasza się do kancelarii, służące poprawie jego sytuacji finansowej. Antywindykacja to także zminimalizowanie skutków egzekucji komorniczej, jeśli taka jest wobec niego prowadzona. W ramach działań oferuje się kompleksowe wsparcie i pomoc pozwanym o zapłatę od banku, firmy windykacyjnej, pożyczkowej czy innej, 
  • pomoc frankowiczom – swego czasu był boom na kredyty we frankach szwajcarskich i wielu Polaków zdecydowało się na zaciągnięcie takiego zobowiązania. Kancelaria Eurolege specjalizuje się w uniknięciu dalszego spłacania wysokich rat, ale także w odzyskaniu tego, co klient już wpłacił na rzecz banku, 
  • inne wsparcie – kancelaria świadczy też inne usługi – np. pomoc w zwrocie prowizji bankowych. 

Prawna pomoc w oddłużaniu

Kancelaria oddłużeniowa, taka jak Eurolege, w głównej mierze zajmuje się kompleksową obsługą osób pozwanych o zapłatę. Zlecenie tego specjalistom to gwarancja, że pismo procesowe zostanie przygotowane w zgodzie z obowiązującymi przepisami , przez co skuteczniej osiągnie zamierzony cel.

Dokumenty z jakimi możesz mieć do czynienia w sprawie o zapłatę długu, to m.in.:

Jak napisać sprzeciw do sądu?

Sprzeciw do sądu można napisać samodzielnie, posiłkować się wiedzą z internetu lub skorzystać z usług wyspecjalizowanej w danym obszarze prawa kancelarii.  Wzór sprzeciwu od nakazu zapłaty oraz inne wzory takich dokumentów można znaleźć w internecie, jednak należy podchodzić do tego z dużą ostrożnością. Prawo stale się zmienia, a przepisy są nowelizowane, dlatego może się zdarzyć, że wzory są po prostu nieaktualne. Skuteczniejszym i bardziej efektywnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług kancelarii, która indywidualnie podchodzi do każdego klienta. Przypadki są różne i często wymagają zastosowania spersonalizowanych narzędzi prawnych – tylko wtedy możliwe jest skuteczne oddłużanie klienta i poprawa jego sytuacji finansowej.

Materiał partnera

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.