Home Biznes Urządzenia i środki czystości, w które powinna być wyposażona każda firma

Urządzenia i środki czystości, w które powinna być wyposażona każda firma

by Redakcja Bezrobocie.org.pl
akcesoria do sprzątania w firmie

Utrzymanie czystości w firmie jest najważniejszą sprawą, jeżeli chcesz zachować w niej odpowiedni standard. Zarówno pracownicy, jak i klienci docenią, jeżeli pomieszczenia w przedsiębiorstwie będą wygodne i czyste. Z tego względu serwis sprzątający w bardzo dużym stopniu wpływa na kreowanie wizerunku hotelu. W tym artykule przedstawiamy Ci urządzenia i środki czystości, które pozwolą Ci na szybkie i dokładne sprzątanie.

Jakie akcesoria będą przydatne do sprzątania w firmie?

Dobrej jakości wózek do sprzątania powinien być odporny na odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki niemu pracownicy firmy sprzątającej będą mogli szybkie wykonywać swoją pracę. Warto zainwestować również w chemię profesjonalną do mycia podłóg. Funkcjonalne wózki do sprzątania mają moduły, które są pomocne w organizacji pracy. Na takim wózku można przewozić zarówno wiadra z mopem, jak i kubła na śmieci. W tego typu produktach bez problemu można pomieścić profesjonalne środki czystości, chemię do mycia łazienki, czy sprzęt do mycia szyb. Wózki sprzątające można podzielić na: jednowiaderkowe, dwuwiaderkowe, zestawy serwisowe. Szeroką ich ofertę znajdziesz na stronie firmy HD Plus,  która dzięki obecności na rynku od wielu lat, jest godna zaufania.

A co z urządzeniami czyszczącymi?

Tutaj również jest bardzo duży wybór. Warto wymienić chociażby sprzęt do mycia szyb, czyli między innymi: zbieraki wody do mycia szyb, zmywaki futerkowe do mycia szyb, kije teleskopowe do zbieraków wody i zmywaków futerkowych. Z pewnością usprawnią one pracę firmy sprzątającej i pozwolą szybko umyć szyby.

Mopy i stelaże – na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Stelaże do mopów do przeznaczone do pielęgnacji powierzchni, w tym również podłóg. Występują one w bardzo wielu różnych rodzajach. Na przykład stelaże typu speedy z zapinkami mają szerokości 40 cm i 50 cm. Natomiast stelaże druciane posiadają szerokość 100 cm. Stelaże pozwalają zachować czystość i utrzymać porządek w firmie.

Mopy możemy podzielić na:

  • wykonane z mikrowłókna,
  • bawełny,
  • supełkowe,
  • kieszeniowe,
  • z uszami,
  • typu klips,
  • sznurkowe.

Na rynku dostępne są również mopy z mikrofazy i płaskie kieszeniowe.. Kije do stelaży pasują do mopów płaskich, szczotek oraz do zbieraków podłogowych. Kije do mopów mogą być aluminiowe, plastikowe lub drewniane. Jeżeli chodzi o mycie podłóg, to również będą przydatne uchwyty ścienne na kije lub tablice ostrzegające o tym, że podłoga była niedawno myta.

Co wchodzi w skład chemii profesjonalnej?

Pod tym pojęciem kryje się bardzo wiele środków czyszczących. Między innymi: chemia i płyny do mycia podłóg, chemia i płyny do mycia łazienki oraz do kuchni, do mycia szkła i okien, do prania wykładzin i dywanów, do dezynfekcji powierzchni, do maszynowego mycia podłóg i wiele, wiele, wiele więcej. Trzeba jeszcze wspomnieć o tym, że chemia profesjonalna jest bardzo wydajna i w związku z tym, jest to ekonomiczne rozwiązanie nawet do bardzo dużych firm. Chemie profesjonalna zawiera w sobie substancje, które są bezpieczne dla zdrowia człowieka. Duży wybór urządzeń i środków czyszczących znajdziesz na tej stronie internetowej: www.hdplus.pl.

0 comment

Zobacz także

Zostaw komentarz