Bezrobocie.org.pl

Blog o biznesie, pracy i karierze

Edukacja

Szkolenia z obsługi drukarek 3D

Szkolenia z obsługi drukarek 3D

TB Technology Sp. z o.o i Laboratorium Druku 3D zapraszają na stacjonarne szkolenia obejmujące:

 • przygotowanie plików do druku 3D
 • obsługę drukarek 3D

Dla kogo szkolenia z druku 3D:

Szkolenia przeznaczone są dla osób które rozpoczynają swoją przygodę z obsługą drukarek 3D. Szkolimy zarówno młodzież i studentów, hobbystów, konstruktorów, właścicieli firm, które kupiły własne drukarki 3D jak również osoby, które zamierzają zdobyć nowy zawód lub przekwalifikować się. W naszej drukarni dysponujemy w chwili obecnej ponad 20 modelami drukarek 3D drukującymi w różnych technologiach. W czasie szkolenia uczestnicy poznają kilka modeli drukarek i przetestują ich możliwości. Będą to między innymi:

 • 3DGence ONE
 • Zortrax M200 Plus- Zortrax M300 Dual
 • Stratasys F170
 • Stratasys Vantage SE
 • Formlabs Form 3
 • Stratasys Objet30 Prime
 • Sinterit Lisa

Drukarki drukują w technologiach: FDM, SLA, SLS i Polyjet.

Zapisy na szkolenia z druku 3D

Zapisać się można kontaktując się z nami przez naszą stronę internetową: https://laboratoriumdruku3d.pl/szkolenia/

Na szkolenia zamknięte przyjmujemy zapisy przez cały rok. Szkolenia otwarte realizujemy co kwartał w terminach podanych na naszej stronie www. Istnieje możliwość uzyskania dofinansowania na szkolenia z druku 3D! Serdecznie zapraszamy również na bezpłatne webinaria online organizowane w ramach współpracy z Parkiem Naukowo Technologicznym „Technopark Gliwice”. 

Koszt szkoleń

Podstawowy koszt szkolenia zaczyna się od kwoty 1000 zł netto za osobę. Przy szkoleniach zamkniętych cena szkolenia ustalana jest indywidualnie w zależności od liczby uczestników. W koszcie szkolenia uwzględnione jest:

 • indywidualne stanowisko dla każdego uczestnika
 • przygotowanie i wydruk własnego szablonu 3D
 • opieka wykwalifikowanej kadry

Przykładowy program szkolenia z druku 3D

W ramach naszych kursów uczestnik ma możliwość wyboru dwóch wariantów szkoleń. Pierwszy wariant to poziom podstawowy. W czasie 16 godzin szkolenia uczestnicy poznają 3 technologie druku 3D, materiały używane do drukarek, nauczą się obsługiwać conajmniej 3 różne drukarki 3D i używać dwa programy do obsługi drukarek 3D. W czasie szkolenia na poziomie rozszerzonym uczestnicy zapoznają się z 8 modelami drukarek i  aż 5 programami do obsługi druku 3D. Ponadto uczestnik będzie potrafił przygotowywać model 3D do druku i rozwiązywać podstawowe problemy, które mogą się przytrafić podczas wykonywania wydruków 3D.

Nasze doświadczenie w druku 3D

Laboratorium Druku 3D w Gliwicach jest jedną z najnowocześniejszych drukarni 3D w Polsce. Posiada drukarki klasy biurowej i przemysłowej. Drukuje 3D we wszystkich najpopularniejszych technologiach. Może stworzyć druki w seriach przemysłowych w powtarzalnej jakości i wymiarach. Nasi specjaliści to pasjonaci druku 3D. Oferują pomoc i wsparcie w przygotowaniu modeli 3D, wyborze odpowiedniej technologii i optymalizacji kosztów. Cały proces od zamówienia do dostawy może zostać zrealizowany online. Posiadamy własne sale szkoleniowe i trenerów szkolących z zakresu druku 3D. Pozytywne opinie od naszych klientów znajdują się w naszej wizytówce Google Moja Firma. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Udostępnij